Ранглиста 8. клас

2023-2024 учебна година

Участник Училище Школа Град ЕТИ НОИ-2 НОИ-3 ПСИ ЛТИ ОБЩО
1. Александър Петров Пендов МГ „Академик Кирил Попов” Школа "Олимпийци" Пловдив 300 155 590 207 1252
2. Денислав Младенов Манев ПМГ „Акад. Иван Гюзелев” Школа "Олимпийци" Габрово 260 300 395 228 1183
3. Сава Александров Делев ПЧМГ София 136 264 417 108 925
4. Йордан Цветанов Цоканов СМГ „Паисий Хилендарски” София 252 162 438 48 900
5. Виктор Лазаров Славчев СМГ „Паисий Хилендарски” Школа "Олимпийци" София 220 155 244 68 687
6. Николай Венелинов Вълчанов ППМГ „Нанчо Попович” Школа А&Б Шумен 128 84 345 112 669
7. Божан Радославов Иванов I СУ „Свети Седмочисленици” Школа А&Б Търговище 160 86 239 162 647
8. Елица Росенова Стоянова СМГ „Паисий Хилендарски” Школа "Олимпийци" София 244 25 258 67 594
9. Николай Христов Христов СМГ „Паисий Хилендарски” Школа "Олимпийци" София 138 62 182 47 429
10. Силвия Красимирова Петрова СМГ „Паисий Хилендарски” Школа "Олимпийци" София 70 62 220 57 409
11. Мартин Венелинов Маринов ТУЕС София 84 25 99 40 248
12. Фейза-Нур Фетхъева Ибрахимова ППМГ „Нанчо Попович” Школа А&Б Шумен 67 55 115 7 244
13. Антон Галинов Стоянов МГ „Д-р Петър Берон” Варна 111 0 0 111
14. Виктор Антонов Титов ТУЕС Академия „Никола Тесла” София 40 25 45 0 110
15. Георги Стоянов Гайдов ТУЕС София 60 0 47 107
16. Радослав Александров Димитров I СУ „Свети Седмочисленици” Школа А&Б Търговище 35 16 47 98
17. Борислав Станимиров Дочев НПМГ София 76 0 76
18. Иван Тодоров Георгиев СМГ „Паисий Хилендарски” Школа "Олимпийци" София 51 0 0 51
19. Теодор Красимиров Колев СМГ „Паисий Хилендарски” София 36 7 7 50
20. Явор Свиленов Петракиев МГ „Д-р Петър Берон” Варна 28 0 0 28
20. Георги Мартинов Стоименов НПМГ „Акад. Л. Чакалов” София 28 28
22. Мартин Калинов Ганчев ППМГ „Нанчо Попович” Школа А&Б Шумен 27 0 0 27
23. Ния Миленова Стефанова ППМГ „Нанчо Попович” Школа А&Б Шумен 8 9 0 17
24. Михаил Мариянов Великов ППМГ „Нанчо Попович” Школа А&Б Шумен 12 0 0 12
24. Белослава Илиева Генова СМГ „Паисий Хилендарски” София 12 0 0 12
26. Иван Иванов Георгиев ППМГ „Нанчо Попович” Школа А&Б Шумен 9 0 9
26. Йоан Деянов Йорданов ПМГ „Иван Вазов” Добрич 9 9
28. Свилен Николаев Рибаров МГ"Ак. Кирил Попов" Пловдив 7 7
28. Виктор Ивов Маринчев ТУЕС София 7 7
28. Иван Златинов Велев МГ"Ак. Кирил Попов" Пловдив 7 7
28. Роан Деянов Гочев МГ "Баба Тонка" ЦПЛР-ЦУТНТ Русе 7 7
28. Антон Антонов Деков МГ"Ак. Кирил Попов" Пловдив 7 7
28. Християн Хараламбиев Щерев МГ"Ак. Кирил Попов" Пловдив 7 7